Створення підприємства по видобутку сапропелю

Дата: 09.11.2021 15:55

Назва проєкту:  Створення підприємства по видобутку сапропелю

Галузь:

• промисловість

Місцезнаходження:

• Любешівська ТГ

Детальний опис проєкту:

• Проєктом передбачається підготовка інвестиційної пропозиції для потенційних інвесторів, яка включає проведення геологічної експертизи на кількість покладів сапропелю в озерах Любешівської ТГ, де потенційно можливий видобуток. Також інвестиційна пропозиція передбачає виділення земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва комплексу по добуванню сапропелю та виробництва органічних добрив.
    В озерах ТГ зосереджені великі запаси сапропелю, який може застосовуватися як фосфатно-вапнякові добрива, а деякі різновиди використовуватись у ветеринарії, підгодівлі худоби, косметичній промисловості та в медицині.
    Видобуток озерного сапропелю на першому етапі передбачається в озері Рогізне (96 га), яке розташоване на північний схід від с. Ветли. Розміщення виробничої бази планується поза межами прибережної захисної смуги та озера Рогізне.
    Метою планованої діяльності створюваного підприємства є виробництво якісних органічних добрив. Також передбачається встановлення комплексу з видобутку сапропелю та виробництва органічних добрив.

Ключові заходи проєкту:

• Проведення геологічного дослідження озер Любешівської ТГ, потенційно придатних для видобутку сапропелю.
  • Визначення земельних ділянок з необхідним цільовим призначенням.
  • Формування інвестиційної пропозиції.
  • Розміщення інвестиційної пропозиції на відкритих інвестиційних платформах.
  • Моніторинг можливих грантових коштів, а також проектів на кошти МТД, які можуть бути залучені на реалізацію даного проєкту.
  • Презентація інвестиційних можливостей громади.

Мета та завдання проєкту:

• Залучення інвестицій до Любешівської ТГ

Очікуваний ефект від реалізації проєкту:

• Буде проведено геологічне дослідження, що дозволить виявити обсяги наявного сапропелю в озерах Любешівської ТГ. На основі проведених досліджень буде   підготовлено якісну інвестиційну пропозицію по видобутку сапропелю.
  • Презентація інвестиційної пропозиції на всіх можливих ресурсах збільшить шанси залучити інвестиції для даного проєкту.
  • Наявність інвестора та інвестиційних коштів сприятиме створенню бюджетоутворюючого промислового підприємства на території Любешівської ТГ.