Будівництво приміщень аграрного призначення для потреб сільськогосподарського кооперативу

Дата: 09.11.2021 15:02

Назва проєкту:  Будівництво приміщень аграрного призначення для     потреб сільськогосподарського кооперативу

Галузь

промисловість

Місцезнаходження:

• Деревківський старостинський округ

Детальний опис проєкту

• Проєкт передбачає підготовку якісної бізнес-пропозиції для потенційних інвесторів, які зацікавлені у створенні кооперативу, що буде спеціалізуватися на заготівлі та висушуванні дикорослих лікарських трав, гарбузового насіння, зерна, фасолі, грибів, фруктів та овочів.  Жителі також зацікавлені у створенні кооперативу, адже це дозволить створити додаткові робочі місця, сприятиме нарощенню власних доходів населення та громади. Проєктом передбачається виділення земельної ділянки під будівництво приміщення для потреб кооперативу.

Мета та завдання проєкту:

• Сприяння створення кооперативів, розвиток сільського господарства на території Любешівської ТГ

Очікуваний ефект від реалізації проєкту:

• Буде сформовано якісну інвестиційну пропозицію, що дозволить створити на території ТГ перший кооператив. Це відкриє можливість для даної сільської території розвинути реалізацію сільськогосподарської продукції.
  • Після вдалого залучення інвестицій буде побудовано промислове приміщення, що відповідатиме потребам кооперативу.
  • Буде організовано збут сільськогосподарської продукції, яка виготовлена власниками ОСГ та фермерськими господарствами
  • Буде створено додаткові робочі місця