ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ГЕНПЛАНУ СМТ ЛЮБЕШІВ

Дата: 04.11.2021 10:04

Повідомлення

про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану з історико-архітектурним опорним планом, поєднаним з детальним планом частин території населеного пункту селища Любешів Любешівської селищної ради Камінь-Каширського району Волинської області

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Любешівська селищна рада  оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану з історико-архітектурним опорним планом, поєднаним з детальним планом частин території населеного пункту селища Любешів Любешівської селищної ради Камінь-Каширського району Волинської області.

Повна назва документа державного планування: «Генеральний план з історико-архітектурним опорним планом, поєднаним з детальним планом частин території населеного пункту селища Любешів Любешівської селищної ради Камінь-Каширського району Волинської області».

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Любешівська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до частини четвертої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану смт Любешів розпочато з дня її оприлюднення на офіційному сайті Любешівської селищної ради в розділі «Обговорення з громадськістю» за посиланням

Відповідно до частини четвертої статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі ( у тому числі в електронному вигляді ) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану смт Любешів подаються до Любешівської селищної ради.

Адреса: 44200, смт Любешів, вул. Незалежності, 53, кабінет 404

Відповідальна особа: Крат Неля Сергіївна

Контактні дані: e-mail: lyubeshiv_zem@ukr.net тел.: (03362)3-00-83

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів з дня публікації цього Повідомлення.