У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 13.10.2021 13:11

14 жовтня  поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, річницю Української Повстанської Армії, а також державне свято - День захисників та захисниць України.

З цієї нагоди напередодні свята Олег Кух – Любешівський селищний голова привітав учасників АТО/ООС та вручив окремим захисникам відзнаки селищної ради. «Немає вищого прояву

громадянського обов’язку

і патріотизму, ніж стати

на захист своєї Батьківщини.

Низький уклін всім, хто присвятив своє життя справі захисту нашої держави» - зазначив очільник громади.

Подяки народного депутата України Ірини Констанкевич вручив помічник нардепки Сергій Неймарк,  привітавши усіх присутніх зі святом. Також до святкових привітань долучилися військовий комісар Любешівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Геннадій Борисюк та  заступник начальника відділу прикордонної служби «Дольськ» з персоналу, капітан  Олег Селезньов.

Пісенні вітання почесним гостям свята - захисникам та захисницям подарували працівники та аматори Центру культури та дозвілля.