В ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРАЦЮЮТЬ ЕКСПЕРТИ З ПИТАНЬ ОСВІТИ

Дата: 06.10.2021 14:44

Сьогодні селищний голова Олег Кух та працівники відповідних структурних підрозділів селищної ради провели робочу зустріч з експертами Волинського інституту права. Захід відбувся  в рамках проєкту «Запровадження якісної комунікації та взаємодії влади та громади для успішної реалізації реформ».

Мова йшла  про нові піходи в освітньому процесі на державному рівні та аналіз мережі закладів освіти нашої громади, який експерти склали за результатами статистичних звітів навчальних закладів, опитувань учасників освітнього процесу та онлайн-зустрічей працівників гуманітарного управління селищної ради з відповідними фахівцями.

Далі учасники заходу працюють безпосередньо в окремих навчальних закладах аби реально оглянути спроможність освітньої мережі громади. Для візиту виокремили чотири заклади (Хоцунська гімназія"-філія ОЗЗСО "Люб'язівський ліцей", ОЗЗСО "Люб'язівський ліцей",  ЗЗСО "Березновільська гімназія", ЗЗСО "Судченський ліцей"), де оглянуть якість і результативність надання освітніх послуг, поспілкуються з учасниками освітнього процесу, а також проаналізують ефективне використання наявних ресурсів (кадрових, інфраструктурних, матеріально-технічних, фінансових тощо).

За результатами аналізу буде сформовано перелік проблемних питань, створено відповідну робочу групу та розроблено програму розвитку освітньої галузі громади, яка дасть можливість модернізувати мережу освітніх закладів з урахуванням  місцевих потреб та підвищити їх спроможність.