ОЛЕГ КУХ ВИСТУПИВ НА МІЖНАРОДНОМУ САМІТІ МЕРІВ - 2021 м. КИЇВ

Дата: 28.09.2021 16:40

Очільник Любешівської громади Олег Кух перебуває з дводенним робочим візитом в Києві. Сьогодні, 28 вересня 2021 р., селищний голова взяв участь та виступив на Міжнародному Саміті мерів – 2021.

Це вже IV Саміт, який об’єднав визначних мерів міст з різних країн світу, бізнес спільноту, представників міжнародних організацій та громадян, щоб обговорити рішення, інновації, презентувати найкращий міжнародний і місцевий досвід міського управління та поділитися історіями успіху українських міст у різних сферах.

Цьогоріч тема Саміту - «Міста на передовій: розвиток попри глобальні виклики». Участь взяли близко 130 мерів українських та іноземних міст.

Виступаючи перед учасниками Саміту під час обговорення питань щодо  розвитку культури в громадах, Олег Кух  зазначив, що така галузь як  культура, для розвитку тієї чи іншої громади так само важлива, як і сильна економіка чи розвинута інфраструктура. А також зауважив: «Децентралізація – одна із найважливіших реформ країни. І якщо говорити про питання культури та культурних послуг у контексті децентралізації, то варто зазначити, що децентралізація стала викликом для багатьох закладів культури, бо перед місцевою владою гостро постали питання - у якому форматі ці заклади мають існувати надалі і які послуги надавати людям, щоб бути максимально корисними для громади, як утримувати мережу цих закладів, бо ж дістались вони у спадок громадам  не в найкращому стані».  Йшлося й про вплив пандемії COVID-19 на роботу в галузі культури.

Окрім того, учасники Саміту мали змогу познайомитись із представниками ключових бізнесів, що працюють над рішеннями для міст, зокрема такими компаніями як Visa, AJAX, Danfoss, Datagroup, а також представниками ЄБРР, Європейського Союзу, UNDP та USUBC.

Презентували успішні міські проєкти, що були реалізовані в рік боротьби з пандемією, так звані «пітчі українських мерів».

Як вже зазначалось раніше, вчора, 27 вересня,  Олег Кух  взяв участь в офіційному відкритті Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», участь у якому селищна рада виборола за результатами конкурсу, що відбувся влітку.