ОЛЕГ КУХ БЕРЕ УЧАСТЬ В ОФІЦІЙНОМУ ВІДКРИТТІ ПРОЄКТУ USAID “ГОВЕРЛА” м.КИЇВ

Дата: 27.09.2021 15:30

Сьогодні, 27 вересня 2021 р., очільник Любешівської громади Олег Кух перебуває з робочою поїздкою в Києві. Там він разом з делегацією від Волинської області, яку очолив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, бере участь у заході, присвяченому офіційному відкриттю масштабного Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

За результатами конкурсу Любешівська громада  була відібрана та стане партнером проєкту USAID «ГОВЕРЛА», який направлений на підтримку територіальних громад, що мають стати ще більш спроможними.

Наразі на території Софійського собору відбувається його  презентація. Розпочався  захід із виступу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Також участь у відкритті беруть інші високопосадовці, народні депутати України, директор Місії USAID в Україні та Білорусі, тимчасово повірена у справах США в Україні, представники громад Львівської, Полтавської та Волинської областей, міжнародних організацій, громадянського суспільства, експерти.

Наступними кроками у співпраці з громадами стануть підписання Меморандуму про співпрацю та визначення інструментів підтримки для кожної громади-партнера.

Проєкт реалізовуватиметься за трьома основними напрямами: створення законодавчої бази, зміцнення і підтримка роботи органів місцевого самоврядування, а також залучення до усіх процесів громадян. Проєкт покликаний покращити надання послуг, навчити готувати та виконувати бюджет громади, підтримувати механізми функціонування всіх органів місцевого самоврядування.