Інформування громадян щодо послуг служби зайнятості

Дата: 20.09.2021 14:59

????З метою наближення соціальних послуг державної служби зайнятості до жителів Любешівської територіальної громади????, інформування населення про актуальні вакансії, можливості професійного навчання, поширення інформаційних матеріалів, щоп’ятниці спеціаліст???? Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Любешівської селищної ради???? інформує громадян щодо послуг служби зайнятості, умови та порядок їх отримання.
?Сьогодні, 1??7?? вересня 2??0??2??1?? року заступник начальника відділу надання соціальних послуг Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Н. Олішкевич інформувала громадян???? про діяльність, основні послуги Державної служби зайнятості, сучасні підходи щодо їх отримання????; про переваги пошуку роботи???? саме з допомогою кар’єрних радників, рекрутерів та інших фахівців філії; надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю????, отримання ваучера, можливості професійного навчання?? та сприяння у започаткуванні власної справи??????????????????. Акцентувала увагу на можливості використання електронних сервісів служби зайнятості.????????
Також розповіла???? про актуальні вакансії на місцевому ринку праці та запропонувала варіанти роботи до набуття статусу безробітного.