ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

Дата: 07.09.2021 16:53

?Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів є проведення ярмарку вакансій.??

????Тому сьогодні на замовлення роботодавця у Любешівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості???? відбувся профінформаційний масовий захід «Ярмарок вакансій» на якому підприємець???? Зубко Володимир Святославович презентував свій новий заклад???? «joy HOUSE», який скоро має відкритися у смт Любешів та актуальні вакансії. Представник роботодавця розповів???? про роботу підприємства та презентував вакансії технолога, бармена, кухаря, офіціанта. Шукачів роботи ознайомили з графіком роботи, умовами оплати праці та основними обов'язками працівників. Зустріч перетворилась у конструктивний діалог де безробітні отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили.

У ході ярмарку фахівці Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості розповіли безробітним про можливості проходження стажування у роботодавців безпосередньо на робочому місці, що дасть змогу якнайшвидше задовольнити, з одного боку, потребу роботодавця у кваліфікованих кадрах, з другого - працевлаштування шукача роботи.

Наприкінці заходу шестеро безробітних пройшли тестування та індивідуальну співбесіду з роботодавцем та домовились про зустріч на підприємстві для подальшого працевлаштування.