Ваучер на навчання

Дата: 20.08.2021 11:54

????Чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на навчання? Якщо ні – читайте уважно.????????

?Ваучер на навчання - це документ????, що дає право за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію за професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні в навчальних закладах чи в роботодавця.

?Громадяни????, які мають професійну-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер та підвищити свій професійний рівень.

????Отже, ви можете отримати ваучер:??

?? якщо ваш вік перетнув позначку 45-ти, ви маєте страховий стаж не менше 15-ти років, однак ви ще не набули пенсійного віку;

?? якщо ви звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби України у зв’язку із скороченням чисельності штату, або за станом здоров’я;

?? якщо ви звільнені з військової служби після участі АТО/ООС та не набули права на пенсію;

?? якщо ви є внутрішньо переміщеною особою і для вас відсутня підходяща робота.

Більш детально - на сайті???? https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

??За наданням додаткової інформації та отримання послуг звертайтесь в Любешівську районну філію Волинського обласного центру зайнятості???? за адресою: смт Любешів, вул. Незалежності, 36, ??тел. 2-12-17, 2-14-33.