УВАГА! АУКЦІОН НА ПРАВО ОРЕНДИ ОБ'ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Дата: 16.08.2021 13:03

Оголошення про проведення аукціонів в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі», щодо права оренди об’єктів комунальної власності Любешівської селищної ради. На аукціон виставлено об’єкти:

Частина нежитлового приміщення с. Хоцунь (на плані №1,2,4.) за адресою: Волинська область, с. Хоцунь, вулиця Колгоспна,3 площею 40,0 кв.м.

Інформація про об’єкт: нежитлове приміщення (на плані № 1, 2, 4 ) загальною площею 40,0 кв.м., (корисною - 40,0 кв.м.) розташоване в одноповерховій цегляній будівлі. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини. Технічний стан задовільний, придатний для використання підключений до електромережі, теплопостачання пічне. Об’єкт пропонується використовувати за будь-яким цільовим призначенням.

Початкова ціна оренди – 486,00 грн.

Аукціон відбудеться об 11:20 год. 09.09.2021 року

Номер оголошення  LLE001-UA-20210810-95749

Оренда частини адмінприміщення с. Хоцунь (на плані № 3.4.) за адресою: Волинська область, с. Хоцунь, вулиця Миру,4 площею 29,2 кв.м.

Інформація про об’єкт: нежитлове приміщення на плані №3,4, загальною площею 29,2 кв.м., розташоване в одноповерховій будівлі із цегли. Фундамент бетонний, покрівля з азбестоцементних листів, перекриття з дерев'яних балок, підлога - дошки. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини. Технічний стан задовільний, придатний для використання, підключений до електромережі, теплопостачання пічне. Об’єкт пропонується використовувати за будь-яким цільовим призначенням.

Початкова ціна оренди – 355,00 грн.

Аукціон відбудеться об 11:50 год. 10.09.2021 року

Номер оголошення  LLE001-UA-20210811-56290

Оренда частини приміщення ФАПу с. Витуле (на плані № 2,3,4,5) за адресою: Волинська область, с. Витуле, вулиця Лісова, 15, площею 29,9 кв.м.

Інформація про об’єкт: частина нежитлового приміщення на плані №2,3,4,5, загальною площею 29,9 кв.м. Розташоване в одноповерховій будівлі із піноблоків. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини. Технічний стан задовільний, придатний для використання, підключений до електромережі, теплопостачання пічне. Об’єкт пропонується використовувати за будь-яким цільовим призначення

Початкова ціна оренди – 364,00 грн.

Аукціон відбудеться об 11:00 год. 08.09.2021 року

Номер оголошення  LLE001-UA-20210811-30815

Потенційним орендарям до заяви для участі в аукціоні в електронній формі потрібно додати: копія паспорта громадянина України та документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску в сумі 600 грн., та гарантійного внеску в сумі 3000 грн. на рахунок оператора електронного майданчика.