ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ - 2021

Дата: 12.08.2021 16:29

Сьогодні, 12 серпня 2021 року,  на  засіданні робочої групи з питань Бюджету участі було офіційно визначено проєкти-переможці, які фінансуватимуться за рахунок коштів селищної ради.

Прийнято рішення передбачити фінансування згідно рейтингу переможців - одного великого,  і одного малого проєктів, а саме:

- «Подаруй майданчик мрії у дитячому садку»  (автор Валентина Симонович) - (великий проєкт)

- «Український сценічний костюм: краса, традиції, комфорт» (автор Микола Шукалович) - (малий проєкт)

Окрім того,  Координаційною радою з питань бюджету участі (громадського бюджету) у Любешівській селищній раді запропоновано до реалізації ще три малих проєкти, які за рівнем підтримки набрали найбільшу кількість голосів:

• Безпечний освітній простір – встановлення зовнішнього відеоспостереження на території ЗЗСО «Цирська гімназія» (автор Тимонік А.В.)
  •  SMART подвір’я - зона комфорту школярів (облаштування  подвір’я  ЗЗСО «Любешівськоволянська гімназія») (автор Потапчук В.В.)
  •  Відеоспостереження у ЗЗСО «Бірківський ліцей» (автор Федорук Н.К.)

Вітаємо переможців!