ЛЮБЕШІВСЬКУ ГРОМАДУ ВІДІБРАНО ДО 2-ГО ЕТАПУ ПРОЄКТУ «ВОГНЕБОРЦІ»

Дата: 06.08.2021 15:45

Вчора, 05.08.2021 р., у Любешівській селищній раді відбулася зустріч з представниками Фонду міжнародної солідарності в Україні. Метою візиту слугувала участь Любешівської селищної ради  у проєкті «Вогнеборці».  Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» та відбір нашої громади до 2-го етапу зазначеного проєкту. Загалом, по всій Україні відібрали 45 громад.

Наразі Любешівська громада має пройти верифікацію для остаточного відбору, тож представники Фонду цікавилися мотиваційною частиною участі та реалізацією умов проєкту, які стосуються  пожежно-рятувальні діяльністі.

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках Програми  «U-LEAD з Європою» і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Метою проєкту є всебічна підтримка системи цивільного захисту населення в громадах України, допомога у розробці програми покращення місцевої безпеки та навчальних візитів представників громад, управлінь ДСНС України у відповідних областях громад-учасниць проєкту для вивчення польського досвіду у вказаній сфері.