УВАГА! ЗДАЮТЬСЯ В ОРЕНДУ ПРИМІЩЕННЯ!

Дата: 19.07.2021 08:33

Оголошення про проведення аукціонів в електронній торговій системі «Прозорро. Продажі» щодо права оренди об’єктів комунальної власності Любешівської селищної ради

Управлінням гуманітарної політики на аукціон виставлено два лоти, а саме:

Лот № 6

Частина нежитлового приміщення Підкормільського сільського клубу (малий зал) загальною площею 55 м.кв., за адресою: село Підкормілля, вул. Молодіжна, буд. 3.

Інформація про об’єкт: Оренда частину нежитлового приміщення Підкормільського сільського клубу (малий зал), яке знаходиться в Центрі культури та дозвілля Любешівської селищної ради с. Підкормілля. Об'єкт не є пам'яткою культурної спадщини. Згоди на передачу майна в суборенду згідно з оголошенням про передачу майна в оренду немає. Дозволено продавати товари підакцизної групи (лише пиво).

Початкова ціна оренди лоту  530,35 грн. (без ПДВ)

Аукціон відбудеться  09.08.2021 об 12:30.

Номер оголошення  LLE001-UA-20210715-14565

Лот № 7

Частина нежитлового приміщення будинку культури села Седлище загальною площею 30.7 м.кв., розташована за адресою: село Седлище вул. Миру, 56

Інформація про об’єкт: Оренда частину нежитлового приміщення будинку культури с. Седлище, яке розміщене у філії Центру культури та дозвілля Любешівської селищної ради с. Седлище. Об'єкт не є пам'яткою культурної спадщини. Згоди на передачу майна в суборенду згідно з оголошенням про передачу майна в оренду немає. Цільове призначення об'єкта: Приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки).

Початкова ціна оренди лоту  460,53 грн. (без ПДВ)

Аукціон відбудеться  09.08.2021 об 12:00.

Номер оголошення LLE001-UA-20210715-13002

Потенційним орендарям до заяви для участі в аукціоні в електронній формі потрібно подати: копія паспорта громадянина України та документ, що підтверджує сплату реєстраційного та гарантійного внесків на рахунок оператора електронного майданчика.