Любешівська селищна рада територіальної громади
Волинська область, Камінь-Каширський район

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ В С. СЕДЛИЩЕ

Дата: 08.07.2021 11:45
Кількість переглядів: 2507

 

Фото без опису

ЗАЯВА

ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

 

«Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною

площею 3,5 га, обмеженої вулицями Сонячна, Травнева, Боровики

в с. Седлище Любешівського району Волинської області.»

 

1. Замовник: Любешівська селищна рада Волинської області.

        Адреса: 44200, Волинська область, Любешівський район, 

        смт Любешів, вул. Бондаренка, 90а.

        Телефон: (03362)3-00-63; Е-Маіl адреса: Iubeshiv@ukr.net.

        Контактна особа: начальник відділу землекористування, кадастру, екологічної безпеки Крат Неля Сергіївна (03362)3-00-83,

Е-Маіl адреса: Iubeshiv_zem@ukr.net.

 

2. Вид та основні цілі документа державного планування.

Містобудівна документація «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 3,5 га, обмеженої вулицями Сонячна, Травнева, Боровики в с. Седлище Любешівського району Волинської області» розробляється на підставі рішення Любешівської селищної ради Волинської області від 27.06.2019 №2-28/63 «Про надання дозволу на розробку Детального плану території земельної ділянки с. Седлище, обмеженої вулицями Сонячна, Травнева, Боровики».

Детальний план території, обмежений вулицями Сонячна, Травнева, Боровики в с. Седлище Любешівського району Волинської області, розробляється з метою деталізації планувальної структури даної частини села, визначення функціонального призначення даної території, її просторової композиції та параметрів комплексної забудови згідно завдання на проектування, з уточненням планувальних рішень на окремих ділянках, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

 

3. Інформація про те, якою мірою документ державного планування визначає умови для реалізації видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля (у тому числі щодо визначення місцезнаходження, розміру, потужності або розміщення ресурсів).

Об’єкт цього дослідження (територія на яку розробляється детальний план території) знаходиться в с.Седлище Любешівського району Волинської області в центральній його частині і обмежена вулицями Сонячна, Травнева, Боровики.

Територія, на яку розробляється детальний план території, на даний час надана місцевою радою і використовується місцевими жителями під городи. Також на земельній ділянці функціонує окрема водозабірна свердловина господарсько-питного водопроводу.

Навколо даної території розташована індивідуальна житлова забудова та амбулаторія. Цільове призначення ділянок - 02.01 «Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», 01.03 «Для ведення особистого селянського господарства» та 03.03 «Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги (розташування та обслуговування амбулаторії загальної практики сімейної медицини)».

Даний документ державного планування не передбачає реалізацію видів діяльності або об’єктів, щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, відповідно до статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

 

4. Ймовірні наслідки від господарської діяльності.

Ймовірними наслідками від планової діяльності об’єктів ДПТ є:

а) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення.

В ході здійснення СЕО мають бути оцінені ймовірні наслідки реалізації документа державного планування ДПТ, зокрема, мають бути оцінені наслідки для таких компонентів довкілля: ґрунти, атмосферне повітря, водні ресурси, стан фауни, флори, біорізноманіття, землі (в тому числі вилучення земельних ділянок), кліматичні фактори, у тому числі для здоров’я населення.

Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території на здоров’я населення.

б) для територій з природоохоронним статусом.

Під час здійснення СЕО, варто оцінити ймовірні наслідки від об’єктів інфраструктури, що пропонується відповідно до детального плану території на території з природоохоронним статусом.

в) транскордонні наслідки для довкілля, у тому числі для здоров’я населення відсутні.

 

5. Виправдані альтернативи, які необхідно розглянути, у тому числі якщо документ державного планування не буде затверджено.

Не передбачаються.

 

6. Дослідження, які необхідно провести, методи і критерії, що використовуватимуться під час стратегічної екологічної оцінки.

Під час проведення процедури стратегічної екологічної оцінки передбачені заходи для запобігання негативного впливу на довкілля та здоров’я населення по таких напрямках:

 - щодо охорони атмосферного повітря;

 - охорона поверхневих та підземних вод, грунтів;

 - заходи щодо пожежної безпеки;

 - відновлюванні та охоронні заходи.

Проведення спеціальних досліджень для стратегічної екологічної оцінки не передбачається.

 

7. Заходи, які передбачається розглянути для запобігання, зменшення та пом’якшення негативних наслідків виконання документа державного планування.

 

Для запобігання негативному впливу на довкілля та здоров’я населення передбачені такі заходи:

 - здійснення єдиної комплексної системи інженерної підготовки та захисту території;

 - проведення комплексного благоустрою території, в т.ч. озеленення;

 - забезпечення належного поводження з відходами. Операції щодо збирання, зберігання, транспортування та утилізації відходів повинні здійснюватися з дотриманням норм екологічної безпеки та законодавства України.

 

Заходи щодо пожежної безпеки.

Витримані протипожежні відстані при розміщенні об’єктів будівництва та елементів вуличної мережі.

На території забороняється розведення вогнищ, спалювання побутових відходів та трави.

 

Захисні заходи цивільної оборони.

Під час небезпеки евакуація мешканців планується власним автотранспортом та/або організація транспортування автобусами до найближчої споруди цивільного захисту, узгодженої з управлінням ДСНС у Волинській області.

 

Компенсаційні заходи.

На всіх етапах реалізації ДПТ проектні рішення будуть здійснюватися у відповідності з нормами і правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки, в тому числі з дотриманням вимог Закону України «Про охорону земель»; Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»; Закону України «Про охорону атмосферного повітря» тощо.

 

8. Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Стратегічна екологічна оцінка буде виконана в обсягах, визначених статтею 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

 

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, та строки їх подання

Протягом 15 діб з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Любешівської селищної ради громадськість має право надати зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 3,5 га, обмеженої вулицями Сонячна, Травнева, Боровики в с. Седлище Любешівського району Волинської області».

Зауваження і пропозиції до заяви подаються у відділ землекористування, кадастру, екологічної безпеки Любешівської селищної ради Волинської області.

Адреса: 44200, Волинська область, Камінь-Каширський район, смт Любешів, вул. Бондаренка, 90а.

Телефон: (03362)3-00-63; Е-Маіl адреса: Iubeshiv@ukr.net.

Контактна особа: начальник відділу землекористування, кадастру, екологічної безпеки Крат Неля Сергіївна (03362)3-00-83, Е-Маіl адреса: Iubeshiv_zem@ukr.net.

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь