У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ТА РОЖИЩЕНСЬКІЙ ГРОМАДАХ СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ЩОДО ЗМІЦНЕННЯ ДІАЛОГУ МІЖ ВЛАДОЮ ТА МЕШКАНЦЯМИ
Як досягнути ефективного діалогу між місцевою владою та мешканцями громади? Чому без нього не можна реалізувати якісних реформ? Що чекає на Рожищенську та Любешівську територіальні громади (ТГ) в рамках нового проєкту громадської організації Волинський Інститут Права?
Відповіді на ці питання дізнаються учасники дводенного тренінгу «Основи медіації, побудови та ведення діалогів», що відбудеться 17 – 18 червня поблизу Луцька.
Це навчання буде першим заходом нового проєкту Волинського Інституту Права. Учасники тренінгу зможуть невдовзі використати здобуті знання на практиці. Адже одне із завдань ініціативи – у широкому діалозі влади, шкільних колективів, громадських активістів, батьків учнів та самих школярів напрацювати план розвитку системи освіти Рожищенської та Любешівської громад. В цьому документі буде зазначено основні завдання розвитку освітньої мережі у вищезгаданих ТГ на 2022 – 2025 роки та передбачено відповідні заходи для їх досягнення.
Все це відбуватиметься в рамках проєкту «Запровадження якісної комунікації та взаємодії влади та громади для успішної реалізації реформ» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)