У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ТА РОЖИЩЕНСЬКІЙ ГРОМАДАХ СТАРТУВАВ ПРОЄКТ ЩОДО ЗМІЦНЕННЯ ДІАЛОГУ МІЖ ВЛАДОЮ ТА МЕШКАНЦЯМИ

Дата: 15.06.2021 16:54

Як досягнути ефективного діалогу між місцевою владою та мешканцями громади? Чому без нього не можна реалізувати якісних реформ? Що чекає на Рожищенську та Любешівську територіальні громади (ТГ) в рамках нового проєкту громадської організації Волинський Інститут Права?

Відповіді на ці питання дізнаються учасники  дводенного тренінгу «Основи медіації, побудови та ведення діалогів», що відбудеться 17 – 18 червня поблизу Луцька.

Це навчання буде першим заходом нового проєкту Волинського Інституту Права. Учасники тренінгу зможуть невдовзі використати здобуті знання на практиці. Адже одне із завдань ініціативи – у широкому діалозі влади, шкільних колективів, громадських активістів, батьків учнів та самих школярів напрацювати план розвитку системи освіти Рожищенської та Любешівської громад. В цьому документі буде зазначено  основні завдання розвитку освітньої мережі у вищезгаданих ТГ на 2022 – 2025 роки та передбачено відповідні заходи для їх досягнення.

Все це відбуватиметься в рамках проєкту «Запровадження якісної комунікації та взаємодії влади та громади для успішної реалізації реформ» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».