ОЛЕГ КУХ ОБГОВОРИВ ЧЕРГОВІ КРОКИ ЩОДО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ

Дата: 04.06.2021 12:59

Вчора, 03.06.2021р., Любешівський селищний голова Олег Кух перебував з робочою поїздкою в м. Луцьк. Там очільник громади зустрівся з керівництвом Служби місцевих автомобільних доріг у Волинській області та обговорив чергові кроки щодо реалізації   капітального ремонту автомобільної дороги О030427 Видерта-Ворокомле-Залаззя-Бихів-/Т-0308/ та поточного середнього ремонту дороги С030901 Любешів-Зарудче (вул. Пушкіна).

За результатами зустрічі керівниками  було прийнято рішення: провести коригування та експертизу кошторисної частини проекту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення С030901 Любешів-Зарудче км 0+000- км 1+200 Любешівського району Волинської області (тобто вул. Пушкіна). Це дасть можливість в подальшому профінансувати ремонтні роботи, передбачені проектом. Що стосується дороги О030427 Видерта-Ворокомле-Залаззя-Бихів-/Т-0308/, то прийнято рішення  –   роботи по капітальному ремонту дороги О030427 Видерта-Ворокомле-Залаззя-Бихів-/Т-0308/ провести у 2022 році. Наразі вивчається питання щодо можливості долучення коштів селищного бюджету до співфінансування робіт по виготовленню проектно-кошторисної документації.

Анонім
2021-06-05 09:48:05

Пане Олеже Івановичу дякуємо за Вашу позицію але просимо, благаємо зробіть зараз хочаб щось. Дайте нам того грейдера там же на пів дня роботи.

Іван
2021-06-05 09:38:31

Пустіть грейдер, проведіть грейдерування. Два роки не було грейдерування, перед виборами у жовтні після анонсування в газеті Нове Життя про грейдерування дороги грейдер так і не з’явився.