У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ ЩЕ ДВІ АМБУЛАТОРІЇ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 28.05.2021 15:49

Сьогодні, 28 травня 2021 р., в Любешівській громаді урочисто відкрили дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини – у селі Залізниця та селі Судче.

Привітали місцевих жителів з цією подією – народний депутат України Ірина Констанкевич, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Людмила Анатоліївна Тимощук, заступник голови Волинської обласної ради  Григорій Олександрович Пустовіт, голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Ольга Петрівна Ващук, радник голови, депутат Волинської обласної ради Анатолій Філюк.

Окрім того, з вітальним словом перед жителями громади та гостями свята виступив очільник громади Олег Кух, зокрема він зазначив: «Приємно, що сьогодні ще дві амбулаторії в нашій громаді мають змогу надавати повноцінну медичну допомогу в сучасному комфортабельному  приміщенні. Дякую усім, хто долучився до цього будівельного процесу: хто будував, хто контролював, хто допомагав. Усім бажаю не хворіти і отримувати лише якісне медичне обслуговування».

Варто зазначити, що будівництво Залізницької та Судченської  амбулаторій стало можливим завдяки коштам  Світового банку в рамках проекту  «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Загальна вартість проєкту в с. Судче становить   - 4 291 295,20 грн, в с. Залізниця - 4 751 077,80 грн.

У нових амбулаторіях обладнано кабінет сімейного лікаря, є кабінет для щеплень, кабінет огляду, процедурний. Закуплено меблі та медичне обладнання згідно вимог Міністерства охорони здоров’я.

На сьогодні це вже п’ять нових сучасних  амбулаторій, які відкрилися в нашій громаді за останні два роки, і які  відповідають сучасним вимогам та стандартам.