ПІДТРИМАЙ ЛЮБЕШІВСЬКУ ГРОМАДУ - ПРОГОЛОСУЙ

Дата: 11.05.2021 11:00

В Україні стартував конкурс проєктів “Наша громада”. Любешівська селищна рада подала заявку та бере участь у конкурсі за напрямком «освіта».

Просимо взяти участь в інтернет-голосуванні та проголосувати за Любешівську  громаду!

Для цього потрібно зареєструватися на сайті https://otg.fakty.com.ua/communities/lyubeshivska-hromada через електронну пошту або свій акаунт у Facebook, перейти на сторінку Любешівської територіальної громади та проголосувати.

Конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Як проголосувати за громаду:

1. Виберіть проєкт Любешівської громади.
  2. Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
  3. Перейдіть на сторінку вибраного проєкту і натисніть кнопку «Проголосувати».
  4. Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Нашій громаді потрібна Ваша підтримка!

Що отримає переможець?

??

Етапи реалізації:

1-2 місяці реалізації проєкту:

- проведення закупівель необхідних товарів та засобів;

- купівля манекену для навчань з першої медичної допомоги;

- закупівля тепловідбивних костюмів для пожежників, які використовуватимуться, зокрема, на заходах як демонстраційні;

- купівля квадрокоптера для моніторингу пожеж та навчання школярів;

- придбання компостерів у школи;

- придбання баків для роздільного сміття в усі школи;

- придбання вуличного кінотеатру для промоційних вуличних показів;

- придбання килимків для фітнесу;

- придбання причепа-фургона до легкового автомобіля для транспортування вуличного кінотеатру з усіма необхідними засобами у населені пункти громади;

- закупівля тематичних сувенірів усім школярам: світловідбивальні браслети та екоторбини з промоційним друком.

Пошук відеоматеріалів на екологічну та іншу навчальну тематику. Складання графіку проведення заходів у школах. Складання орієнтовного графіка проведення вуличних показів по старостинських округах (з урахуванням таких ризиків, як погодні умови). 3-4 місяці – початок реалізації заходів, які відбуватимуться на постійній основі. Проведення заходів відповідно до графіків.