В УКРАЇНІ СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, ЗАВТРА - ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Дата: 08.05.2021 14:15

Пам'ятний день 8 травня в Україні встановлений указом президента у  2015 році. Таким чином, Україна почала нову традицію відзначення 8 та 9 травня разом з європейськими країнами. Ця дата зав'язана не на радянському святі, а на європейській традиції відзначати закінчення Другої світової війни.

Цьогоріч Україна і весь світ відзначають 76-ту річницю з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Аби вшанувати ці пам’ятні  дні  та  подвиг українського народу у Другій світовій війні, керівництво Любешівської селищної ради разом із представниками прикордонної служби, місцевої поліції, працівниками територіального  центру  комплектування та соціальної підтримки поклали квіти до пам’ятних знаків борцям, які загинули за волю та незалежність України.

До акції вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни та подвигу сучасних воїнів України приєдналися також представники усіх трудових колективів нашої  громади та учні навчальних закладів.

Окрім того, 9 травня в Україні відзначатимуть ще й День матері. Тож напередодні  свята секретар Любешівської селищної ради Юрій  Боснюк та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Смокович спільно з працівниками територіального  центру  комплектування та соціальної підтримки (військкомат)  відвідали матерів, які втратили своїх синів у російсько-українській війні  – Надію Корець із Люб’язя та Ганну Трохимук із Залаззя. Жінок привітали з прийдешнім  святом – Днем матері та подякували за те, що виховали синів- героїв України.

Схиляємо голови у пошані перед усіма, хто, не шкодуючи себе, зупинив Другу світову війну та відстоює незалежність  України в наш час.

Вклоняємося до землі матерям, чиї сини та доньки стали на захист України від російської агресії.