ОСВІТЯНИ ТА УЧНІ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ПРОЕКТУ «Спільно Сильно: шкільний тиждень активізму»
Семеро педагогів та їхні учні Любешівського, Березичівського ліцеїв та В’язівненської і Любешівськоволянської гімназій приєдналися у квітні до проекту «Спільно Сильно: Шкільний тиждень активізму», який втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», впровадженої за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Шкільний тиждень активізму – це можливість для освітян та учнів проаналізувати сильні сторони їхніх громад та ті, які потребують змін, згенерувати ідеї та рішення, обрати одну для реалізації та втілити її.
Педагоги-організатори Домальчук Лариса, Поліщук Альона, та Струк Наталія, заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Петрик, працівники психологічної служби Шпанчук Надія та Шукалович Наталія, керівник шкільного лісництва Шептур Людмила зібрали команди із 7-15 учнів та подали заявки на участь.
Тиждень відбувався з 19 по 23 квітня у своїх громадах. В перший день 19 квітня відбулася спільна онлайн-зустріч команд з усієї України в ZOOM, на якій педагоги отримали матеріали та опис усіх вправ для самостійної роботи з командами. Організатори підготували детальний план дій та покрокові відео-інструкції, які протягом 5 днів допоможуть учасникам розробити та втілити волонтерські проєкти у своїх громадах.
В цьому році всі зусилля команд були спрямовані на вирішення питання здоров’я громади: здоровий спосіб життя, подолання викликів пандемії, екологія та спорт. Кожний день - по півтори години позашкільної залученості.
Протягом тижня команди ділилися враженнями та історіями в соцмережах з гештегами #СпільноСильно та #Мріємотадіємо.
Командам, які виконають умови та пройдуть програму від початку до кінця і
яким вдасться втілити свій проект, організатори надішлють винагороди, а вчителі отримають сертифікати про підвищення кваліфікації, затверджені МОН України (10 годин).
Партнери проекту також відзначать команди, які, на їхню думку, втілять цікаві волонтерські ініціативи з практичними результатами для громади.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)