IV Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo

Дата: 20.04.2021 11:50

????З 3?? по 4?? червня 2??0??2??1?? року відбудеться Фото без опису???????????????????????????????????? у Виставковому Центрі “Київ Експо Плаза» (м. Київ, вул. Амстердамська, 1, Березівка).????

????І тому сьогодні, 1??6?? квітня, на базі Любешівської районної філії ВОЦЗ???? відбувся практичний онлайн-вебінар?????????????????? на тему «Як підготоватись до участі у виставці» за участю фахівців служби зайнятості та сільгоспвиробників.????

????Головним доповідачем заходу був Богдан Шаповал????????? – голова Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

????Він наголосив????, що участь у виставках допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт???????? цільовій аудиторії??????????????????; провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти????; налагодити партнерство та корисні ділові зв’язки; розширити ринки збуту????.

????Слухачі мали можливість отримати практичні рекомендації, як потрібно готуватись до участі у виставках.

????Зокрема, пан Богдан акцентував увагу на тому, що спочатку бажаючі мають визначитись з метою участі у виставці. Після цього розробляється докладний план діяльності, а саме: встановлення контактів з організаторами виставки (для уточнення конкретних організаційних питань), вибір місця, облаштування стенда, підготовка експонатів, виготовлення візиток, облаштування зони релаксації та багато іншого.

????Головний доповідач наголосив, що проведення подібних заходів надасть можливість кожному учаснику

? почути про досвід та специфіку експорту продукції до різних регіонів світу;

? взяти участь у обговореннях основних питань галузі разом з найбільшими виробниками продуктів харчування Вашої категорії;

? зустрітись за чашкою кави з іноземними покупцями з більш ніж 50 країн світу у комфортній зоні переговорів.

Учасників вебінару цікавили питання ціни участі та обсягів продукції з якою можна виходити на такого рівня виставки.

????Також, були надані рекомендації учасникам вебінару де можна презентувати свою продукцію у сучасних умовах для розширення ринків збуту та пошук покупців.

????Фахівці служби зайнятості висловлюють слова вдячності усім учасникам практичного онлайн-вебінару за участь у заході та сподіваються на успішне продовження нашої співпраці????.