ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ДИТИНІ, ПОЗБАВЛЕНІЙ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ПРИДБАЛИ КВАРТИРУ

Дата: 14.04.2021 14:46

У Любешівській селищній раді під час засідання виконкому, який відбувся 13 квітня 2021 року, було прийнято рішення про придбання житла для дитини, позбавленій батьківського піклування, яка перебуває на квартирному обліку селищної ради.

Відтак, згідно з цим рішенням Любешівська селищна рада погодила придбання частини двокімнатної квартири в м. Житомир, загальною площею 52,6 кв.м. для жительки смт Любешів. Сума державної субвенції складає  - 386 167 грн.

Зазначене житло придбано у межах Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа затверджених постановою Кабінету Міністрів України від від 1 червня 2020 року №515.

Це вже третя особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, якій придбано житло за державні кошти. Попередньо у Любешівській селищній раді придбали будинок у селі Велика Глуша для уродженця села Цир та будинок у Судчі для жителя смт Любешів.