ОЛЕГ КУХ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ ПИТАНЬ ЩОДО РЕМОНТНИХ РОБІТ НА ДОРОГАХ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Дата: 13.04.2021 08:35

12 квітня 2021 року Любешівський селищний голова Олег Кух взяв участь у робочій нараді голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка з представниками територіальних громад області щодо ходу ремонтних робіт на дорогах комунальної власності.

Як зазначають в облдержадміністрації,  на ремонт волинських доріг місцевого значення у 2021 році передбачено 602 млн 799 тис. гривень. З них 120 млн 559 тис. гривень – на дороги комунальної власності у населених пунктах області.

За ці кошти в області заплановано відремонтувати 44,5 км комунальних доріг на 66-ти об’єктах. Під час зустрічі із представниками територіальних громад, котрі є замовниками, обговорили терміни початку виконання робіт щодо кожного об’єкту.

Окрім того, очільник громади обговорив з керівництвом ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області"   проблемні питання, які мають місце в нашій громаді у процесі реалізації відновлення доріг, а саме: капітальний ремонт автомобільної дороги О030427 Видерта-Ворокомле-Залаззя-Бихів-/Т-0308/, та поточний середній ремонт дороги С030901 Любешів-Зарудче (вул. Пушкіна). Разом з тим, йшлося і  про стан забезпечення проведення робіт по капітальному ремонту доріг комунальної власності за кошти «дорожнього фонду», зокрема по вул. Колгоспна (від вул. Незалежності до вул. Сагайдачного) в смт Любешів.

Також Олег Іванович запропонував внести зміни до Програми розвитку інфраструктури Волинської області на 2019-2022 роки.