У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ РЕАЛІЗОВАНО ЩЕ ОДИН ПРОЕКТ-ПЕРЕМОЖЕЦЬ «БЮДЖЕТУ УЧАСТІ»

Дата: 18.03.2021 10:47

Бюджет участі – це конкурс громадських ініціатив, який діє в нашій громаді три роки поспіль. Учасником «Бюджету участі» може стати кожен житель громади.

Залізницький заклад дошкільної освіти - один з учасників, що подав завку на конкурс у Любешівську селищну раду в 2020 році та став переможцем.

Аби зробити процес виховання та творчого розвитку дітей значно цікавішим і змістовнішим, підвищити рівень їх  навчальних та творчих здобутків, Залізницький заклад дошкільної освіти розробив та подав власну пропозицію–проект: «Медіаосвіта для дошкільнят: облаштування інтерактивного простору в Залізницькому ЗДО» автором якого є Галина Баран – завідувачка Залізницького дитячого садочка.

За результатами конкурсу загальна вартість зазначеного проекту складає 24859 грн, з них 5160 грн – партнерське співфінансування, що передбачено умовою конкурсу.

Відтепер для урізноманітнення виховного процесу  у садочку є сучасний телевізор,  також й придбано дитячі крісла-груші.