Оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 04.03.2021 14:40

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

село В'язівне

1. Повна назва документа державного планування:

Внесення змін до генерального плану села В’язівне Любешівського району Волинської області.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Любешівська селищна рада Волинської області.

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Любешівської селищної ради https://lubeshivska-gromada.gov.ua/ – 29 жовтня 2020 року. Публікація заяви в газеті «Волинська газета» №43 від 29 жовтня 2020 року, в газеті «Нове життя» № 42 від 29 жовтня 2020 року.

Дата подання Генерального плану села В’язівне Любешівського району Волинської області, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та генерального плану території на офіційному веб-сайті Любешівської селищної ради     https://lubeshivska-gromada.gov.ua/- 4 березня 2021 року. Публікація в газеті «Волинська газета» від 4 березня 2021 року, в газеті «Нове життя» від 4 березня 2021 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту про СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 06 квітня 2021 р. о 12:00 год. в приміщенні Любешівської селищної ради за адресою: Волинська обл., смт Любешів, вул. Бондаренка, буд. 90а.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Любешівська селищна рада, Волинської області. Адреса: 44200, смт Любешів, вул. Незалежності, буд. 53, каб.404.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Любешівська селищна рада, Волинської області. Адреса: 44200, смт Любешів, вул. Незалежності, буд. 53, каб.404. Ел. адреса – lyubeshiv_zem@ukr.net.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - Волинська обл., смт Любешів, вул. Незалежності, буд. 53, каб.404.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

село Седлище

1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 3,5га, обмеженої вулицями Сонячна, Травнева, Боровики в с.Седлище Любешівського району Волинської області.

Любешівська селищна рада Волинської області.

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання Детального плану території земельної ділянки, обмеженої вулицями Сонячна, Травнева, Боровики в с.Седлище Любешівського району Волинської області, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та детального плану на офіційному веб-сайті Любешівської селищної ради     https://lubeshivska-gromada.gov.ua/- 4 березня 2021 року. Публікація в газеті «Волинська газета» від 4 березня 2021 року, в газеті «Нове життя» від 4 березня 2021 року.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 05 квітня 2021 р. о 12:00 год. в приміщенні Любешівської селищної ради за адресою: Волинська обл., с.Седлище, вул. Миру, буд. 94.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Любешівська селищна рада, Волинської області. Адреса: 44200, смт Любешів, вул. Незалежності, буд. 53, каб.404 та с.Седлище, вул.Миру, 94.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Любешівська селищна рада, Волинської області. Адреса: 44200, смт Любешів, вул. Незалежності, буд. 53, каб.404 та с.Седлище, вул.Миру, 94. Ел. адреса – lyubeshiv_zem@ukr.net.

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Звіт СЕО Седлище

Звіт СЕО В'язівне