ЛЮБЕШІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ОЛЕГ КУХ ПОДІЛИВСЯ ВЛАСНИМ ДОСВІДОМ КЕРІВНИКА ГРОМАДИ

Дата: 25.02.2021 19:14

Любешівський селищний голова Олег Кух взяв участь  та виступив у чотириденному семінарі за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Організація діяльності сільського, селищного, міського голови».

Рада Європи у співпраці з  Волинським

та Чернігівським регіональними центрами підвищення кваліфікації запросила  новообраних голів територіальних громад Львівської, Волинської, Закарпатської, Рівненської та Чернігівської областей взяти участь у тематичному онлайн-навчанні.

Олега Куха, як очільника  громади, що  досягла сталого розвитку і є досить спроможною, запросили поділитися досвідом та розповісти для новообраних голів територіальних громад про шляхи вирішення актуальних питань життєдіяльності населених пунктів нашої громади та про початкові етапи її створення.

Олег Іванович розповів про механізми створення, окреслив перспективи та проблеми, які  виникали на початках та виникають зараз. А також зазначив, що життя вимагає, аби очільники громад мали максимум знань з різних сфер суспільного розвитку, соціально-економічних питань, управлінської діяльності. Бо саме управлінський досвід, знання специфіки та  потреб громади в цілому допомагають приймати рішення, бачити ті чи інші перспективи. Тому однією з важливих складових, переконаний Любешівський селищний голова, є належна професійна підготовка керівника органу місцевого самоврядування.

На завершення розмови, аналізуючи свій власний досвід, Олег Кух побажав всім керівникам місцевих рад успіхів у нелегкій роботі, реалізації перспективних планів та втілення задумів на користь своїх громад.