ЩО ОТРИМАЮТЬ ПЕНСІОНЕРИ У БЕРЕЗНІ 2021 РОКУ

Дата: 25.02.2021 18:01

З березня 2021 року, як і передбачено постановою  Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 року №127Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”, Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій – збільшено з 4888,83до 5426,60 грн (на 11 відсотків) показник середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Пенсії перераховано у відповідності до Порядку проведення перерахунку пенсій відповідно до частини 2 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №124.

Перераховані пенсії збільшуються не менше, ніж на 100 гривень.

Окрім проведеної індексації, збільшено до 2200 гривень мінімальну пенсійну виплату  особам, які мають тривалий страховий стаж (30 і більше років жінки та 35 і більше років чоловіки).

Усі виплати буде проведено за основними відомостями у визначену кожному пенсіонеру дату виплати – зараховано на ваш рахунок у банку, а тим, хто обрав АТ «Укрпошта», пенсію принесе листоноша додому.

Шановні пенсіонери! Без нагальної потреби не виходьте з дому, не ризикуйте своїм здоров’ям і життям! Усі питання з’ясовуйте  за телефонами гарячих ліній або ж скористайтеся послугами вебпорталу Пенсійного фонду України. Бережіть себе!

Заступник начальника Головного

управління Пенсійного фонду України у Волинській області       Тетяна КОШЛАТА