Онлайн-семінар "Легальна зайнятість"

Дата: 17.02.2021 08:32

?З метою підвищення???? обізнаності безробітних???? щодо переваг легальної зайнятості?? та застереження від проявів шахрайства???? при працевлаштуванні????, провідним юрисконсультом Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості?????????, спільно з начальником Камінь-Каширського бюро правової допомоги Інною Бондар?????????, 1??8?? лютого 2??0??2??1?? року був проведений інформаційний онлайн-семінар ??????????????????на тему: «Легальна зайнятість»??. Учасники семінару ??????????????????обговорили питання щодо легалізації трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці про використання найманої праці без оформлення трудових відносин, яке містить у собі багато негативних моментів,???? що суттєво впливають на майбутнє людини??. Так, погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія????, матеріальна допомога у разі настання безробіття????, а також компенсації тимчасової непрацездатності. Учасники заходу також дізналися про порядок укладання трудового договору??????, цивільно-правової угоди???? та види шахрайства з питань працевлаштування в Україні????????.

?Питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним??????, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили, та не укладають передбачені законодавством трудові договори?. Обов’язок служби зайнятості – інформування населення???? про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньової», а кожна людина самостійно повинна вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє????????????.