ВШАНУВАЛИ ЗАГИБЛИХ ЗЕМЛЯКІВ У АФГАНСЬКІЙ ВІЙНІ

Дата: 15.02.2021 13:00

Сьогодні, 15 лютого,  з нагоди відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниця виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан, відбулося покладання квітів до пам’ятних плит загиблим воїнам-афганцям в селищі Любешів.

У заході взяли участь селищний голова Олег Кух, голова Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) Ігор Греб, учасники бойових дій на території інших країн, зокрема, учасники Афганської війни 1979-1989 років та керівництво військового комісаріату.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять земляків та усіх воїнів, які загинули на території інших держав, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

Звертаючись до присутніх, селищний голова Олег Кух зазначив: “  Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, кому довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми шануємо їх героїзм. Там, на чужині, наші хлопці проявили мужність і професіоналізм. Шестеро наших земляків загинули у цій «афганській» неоголошеній війні.

Ветеранам та родинам загиблих ми висловлюємо  шану і вдячність. Всім щиро зичимо мирного неба, добра та благополуччя.