ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ПЕРШОЇ-ЧЕТВЕРТОЇ ГРУП!

Дата: 04.02.2021 16:04

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ПЕРШОЇ-ЧЕТВЕРТОЇ ГРУП!

Роз'яснення щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій

Застосування РРО починаючи 1 січня 2021 року  стосується платників єдиного податку, які здійснюють  свою господарську діяльність з використанням КВЕД у сферах:

- реалізації технічно-складних побутових товарів, що підлягають  гарантійному ремонту- _47.41,_47.42,_47.43,_47.54;

- лікарські засоби та вироби медичного призначення-_47.73,_47.74;

- медичні послуги-_86.23,_86.10,_86-21,_86.22,_86.90;

-ювелірних виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, (дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння)-_47.7.

Застосування РРО відтерміновано до 1 січня 2022 року для платників єдиного податку (фізичних осіб-підприємців), які здійснюють  свою господарську діяльність у сферах:

• реалізацію товарів (надання послуг) через мережу Інтернет, інтернет-магазинів _47.91, _46.19, _46.42, _46.43, _46.51, _63.12, _73.20, _73.11, _73.12.
  • роздрібну торгівлю вживаними товарами в магазинах (група 47.79 КВЕД);
  • діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, якщо така діяльність є іншою, ніж визначена пунктом 11 статті 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг";
  • діяльність туристичних агентств, туристичних операторів;
  • діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення (група 55.10 КВЕД);
  •  реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), деталей та приладдя для автотранспортних засобів відповідно до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Сектор пресслужби Головного управління

ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                                                О. НІКОТІНА