УВАГА! АУКЦІОН НА ПРАВО ОРЕНДИ ОБ'ЄКТІВ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Дата: 03.02.2021 14:28

Оголошення про проведення аукціонів в електронній торговій системі «Прозорро. Продажі» щодо права оренди об’єктів комунальної власності Любешівської селищної ради

На аукціон виставлено два лоти, а саме:

Лот № 7

Оренда приміщення ФАПу за адресою: Волинська область, (Любешівський район), с. Сваловичі, вулиця Центральна, 1А, загальною площею 33,5 кв.м.

Інформація про об’єкт: нежитлове приміщення, загальною площею  33,5 кв.м., розташоване в одноповерховій цегляній будівлі, окремий вхід. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини. Технічний стан придатний для використання, підключений до електромережі, теплопостачання пічне. Об’єкт пропонується використовувати за будь-яким цільовим призначенням.

Початкова ціна оренди лоту - 386 грн.

Аукціон відбудеться об 11:11 год. 03.03.2021 року.

Номер оголошення  UA-PS-2021-02-03-000001-1

Лот № 8

Оренда частини приміщення ФАПу за адресою: Волинська область, (Любешівський район), с. Витуле, вулиця Лісова, 15, загальною площею 21,2 кв.м..

Інформація про об’єкт: нежитлове приміщення на плані №1, загальною площею 21,2 кв.м., розташоване в одноповерховій будівлі із піноблоків. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини. Технічний стан задовільний, придатний для використання, підключений до електромережі, теплопостачання пічне. Об’єкт пропонується використовувати за будь-яким цільовим призначенням..

Початкова ціна оренди лоту - 244 грн.

Аукціон відбудеться об 15:58 год. 04.03.2021 року.

Номер оголошення  UA-PS-2021-02-03-000004-1

Потенційним орендарям до заяви для участі в аукціоні в електронній формі потрібно подати: копія паспорта громадянина України та документ, що підтверджує сплату реєстраційного та гарантійного внесків на рахунок оператора електронного майданчика.