У СЕЛИЩНІЙ РАДІ РОЗРОБИЛИ ГРАФІКИ ОСОБИСТИХ ТА ВИЇЗНИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН

Дата: 29.01.2021 15:08

Днями керівний склад  Любешівської селищної ради в особі Володимира Сергійчука, Юрія Боснюка, Ігоря Демиха  побував  з робочим візитом у населених пунктах громади, на території яких не поширюються повноваження старост, а це села: Великий Курінь, Проходи, Селісок, Зарудче, Підкормілля, Люб воля, Вязівне, Рудка.  Посадовці відвідали установи соціальної сфери, які функціонують на цих територіях, поспілкувалися з керівниками установ та обговорили вирішення нагальних питань – це і забезпечення інтернет-зв’язком, проведення заходів з енергозбереження в освітніх закладах, заміна паркану на пришкільній території, питання щодо подальшого використання адмінприміщень колишніх сільських рад, благоустрій територій та інше.

Такі зустрічі проводитимуться й надалі згідно розроблених графіків прийому громадян керівництвом селищної ради, в тому числі і виїзні прийоми.

Детальна інформація щодо зазначених графіків розміщена на офіційному сайті селищної ради за посиланням: https://lubeshivska-gromada.gov.ua/grafik-prijomu-gromadyan-11-44-41-15-03-2018/