УВАГА! ПРОВОДИТЬСЯ АУКЦІОН!

Дата: 11.01.2021 11:42

УВАГА! АУКЦІОН!

Оголошення про проведення аукціонів в електронній торговій системі «Прозорро. Продажі»

щодо права оренди об’єктів комунальної власності Любешівської селищної ради

На аукціон виставлено три лоти, а саме:

Лот № 4

Оренда частини адміністративного приміщення (на плані № 2, 3, 4) за адресою: Волинська область, (Любешівський район), с. Бірки, вулиця Поліська, 65А, загальною площею 44,9 кв.м.

Інформація про об’єкт: нежитлове приміщення (на плані № 2, 3, 4 ) загальною площею 44,9 кв.м., (корисною - 44,9 кв.м.) розташоване в одноповерховій цегляній будівлі. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини. Технічний стан задовільний, придатний для використання підключений до електромережі, теплопостачання від твердопаливного котла на всю будівлю. Об’єкт пропонується для розміщення офісних приміщень, аптеки, об’єктів торгівлі (які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи) та соціальної сфери.

Початкова ціна оренди лоту - 517 грн.

Аукціон відбудеться об 15:18 год. 27.01.2021 року

Номер оголошення  UA-PS-2021-01-04-000036-1

Лот № 5

Оренда адміністративного будинку за адресою: Волинська область, (Любешівський район), с. Ветли, вул. Поліська, 79, площею 100,7кв.м

Інформація про об’єкт: нежитлова одноповерхова, дерев’яна будівля загальною площею 100,7 кв.м., яка розташована в центрі села Ветли. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини. Технічний стан придатний для використання, підключений до електромережі, теплопостачання пічне. Об’єкт пропонується використовувати за будь-яким цільовим призначенням.

Початкова ціна оренди лоту - 312 грн.

Аукціон відбудеться об 13:37 год. 28.01.2021 року.

Номер оголошення  UA-PS-2021-01-04-000038-1

Лот № 6

Оренда частини адміністративного приміщення (на плані № 2, 3, та частина № 1.) за адресою: Волинська область, (Любешівський район), с. Седлище, вулиця Миру, 94, загальною площею 39,6 кв.м..

Інформація про об’єкт: нежитлове приміщення (на плані № 2, 3 та частина №1), загальною площею 39,6 кв.м., (корисною - 34,6 кв.м.) розташоване в одноповерховій цегляній будівлі. Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини. Технічний стан задовільний, придатний для використання підключений до електромережі, теплопостачання пічне. Об’єкт пропонується для розміщення офісних приміщень, аптеки, об’єктів торгівлі (які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи) та соціальної сфери.

Початкова ціна оренди лоту - 405 грн.

Аукціон відбудеться об 11:02 год. 04.02.2021 року

Номер оголошення  UA-PS-2021-01-05-000002-1

УВАГА! Потенційним орендарям до заяви для участі в аукціоні в електронній формі потрібно додати: копія паспорта громадянина України та документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску в сумі 600 грн., та гарантійного внеску в сумі 3000 грн. на рахунок оператора електронного майданчика.