ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ
Шановна Любешівська громадо! Дорогі друзі!
Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим!
Різдво – це завжди народження надії , час заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.
У різдвяний вечір немає місця кращого за рідний дім! Ми збираємося тісним дружним колом з близькими та друзями, вітаємо один одного і бажаємо найкращого!
Щиро бажаю усім різдвяного дива. Нехай Божий Син шедро обдаровує вас і ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням та достатком.
Нехай це величне свято принесе кожному радість зустрічі з дорогими людьми, наповнить серця вірою, надією та любов’ю, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя.
Христос рождається!
Славімо його!
З найкращими побажаннями
Любешывський селищний голова Олег Кух
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)