ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З НОВИМ 2021 РОКОМ

Дата: 31.12.2020 19:15

Шановна Любешівська громадо! Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком!

Ще один рік нашого життя стає історією. 2020-й був складним і неоднозначним, та незважаючи на це нашій громаді є чим пишатися. Рік, що завершується, був насичений різноманітними подіями, які обов'язково залишаться в нашій пам'яті – це відкриття Бірківської та Цирської амбулаторій, відкриття Гірківської школи, на яку місцеві жителі чекали майже 10 років. Ми реалізували основні заплановані програми, які стосуються освіти, медицини, культури та соціального захисту населення, впроваджено послугу "Соціальне таксі". У нашій громаді за цей рік з'явилися нові ігрові та спортивно-тренажерні майданчики. Ми продовжили реалізацію «Бюджету участі» та інших проєктів, спрямованих на покращення інфраструктури та благоустрою громади. 2020-й знаменував важливі події і у земельній сфері – цього року у комунальну власність селищної ради передано 538 земельних ділянок загальною площею 7226 гектарів. Запам'ятається цей рік ще й початком будівництва багатоквартирних будинків в Любешові. Рік, що минає, однозначно запам'ятається історикам та краєзнавцям нашого краю презентацією наукового збірника «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Любешів і Любешівщина в історії України і Волині», куди поряд з краєзнавцями, істориками України увійшли доробки і наших земляків. Безперечно, які б виклики не ставив нам 2020-й і які б зміни не відбувалися, ми вдячні за все. Адже це наша історія, пройдений шлях нашої Любешівської громади, який збагатив нас новим досвідом, подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, згуртував і дав можливість створити всі умови для подальшого розвитку нашої громади. Я дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та наполегливістю творив історію нашого краю протягом цього непростого року, хто забезпечував життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Окремо хочу подякувати усім медичним працівникам Любешівщини, які перебувають на передовій боротьби з пандемією коронавірусу і щодня ризикують власним здоров'ям заради здоров'я та життя інших. У переддень Нового року щиро дякую військовослужбовцям, які нині стоять на передовій та захищають Україну від ворога, волонтерам, які не втомлюються робити добрі справи, активним громадянам, чия небайдужість спонукає по-іншому поглянути на проблеми, усім громадянам, які роблять наш спільний дім кращим. Зичу, щоб Новий 2021 рік став для кожного з нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, єдності територій, соціально-економічного зростання, в якому в Україні запанує довгоочікуваний мир.

Веселих та радісних свят, дорогі земляки!

З найкращими побажаннями

Любешівський селищний голова Олег Кух