У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОВЕЛИ ДРУГУ СЕСІЮ

Дата: 17.12.2020 16:33

Сьогодні, 17 грудня 2020 року, у Любешівській селищній раді відбулася позачергова друга сесія селищної ради восьмого скликання. Цього разу на порядку денному декілька питань.

Першим заслухали питання щодо Регламенту Любешівської селищної ради восьмого скликання – рішення затверджено. Потому затвердили структуру і граничну чисельність Центру безпеки громадян Любешівської селищної ради. Окрім цього, рішенням сесії делеговано повноваження по нарахуванню та виплаті коштів на забезпечення соціальними послугами громадян за місцем проживання, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю по Програмі соціального захисту населення Любешівської селищної ради на 2021 – 2025 роки, які фінансуються з селищного бюджету, управлінню соціального захисту населення Любешівської районної державної адміністрації. І насамкінець депутати підтримали рішення селищної ради про внесення  змін до рішення селищної ради від 24.12.2019 № 2-35/4 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».