СЕСІЯ НОВООБРАНОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: друге пленарне засідання першої сесії

Дата: 15.12.2020 17:31

11 грудня 2020 року Любешівський селищний голова Олег Кух провів друге пленарне засідання першої сесії селищної ради восьмого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 22 депутати із 26. На порядку денному - 171 питання.

Першими розглянули  рішення селищної ради, які стосувалися місцевих програм:  «Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівської селищної ради на 2021-2025 роки», «Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2021 – 2023 роки», «Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт, на території  Любешівської селищної ради на 2021-2025 роки», «Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт, на території  Любешівської селищної ради на 2019-2020 роки», «Про внесення змін до рішення Любешівської селищної ради від 26 листопада 2019 року №2-33/19 «Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Любешівської селищної ради на 2020 рік», «Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної  допомоги на засадах сімейної медицини Любешівської селищної ради на 2021 рік», «Про затвердження Цільової соціальної  програми оздоровлення та відпочинку дітей Любешівської селищної ради на 2021-2025 роки», «Про затвердження Цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Любешівської селищної ради на 2021-2025 роки», «Про Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини  Любешівської селищної ради на 2021-2025 роки».

Наступними були майнові питання: депутати надали  згоду на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради Любешівського комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства, після чого рішенням селищної ради  прийняли зазначене підприємство у комунальну власність Любешівської селищної ради, із входженням до складу засновників, та затвердили Статут у новій редакції. погодження наміру передати в оренду нежитлові приміщення та включення їх до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Любешівської селищної ради, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні. Окрім того, погодили намір передати в оренду нежитлові приміщення та включення їх до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Любешівської селищної ради, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні.

Також було прийнято рішення «Про  встановлення вартості харчування учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти, які не мають статусу постраждалих від Чорнобильської катастрофи, вихованців закладів дошкільної освіти Любешівської селищної ради та розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти на 2021 рік»;  затверджено План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Любешівської селищної ради на 2021 рік;  затверджено передавальні Акти закладів загальної середньої освіти; затверджено Порядок проведення конкурсу на зайняття посад педагогічних працівників (консультантів, практичного психолога) комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Любешівської селищної ради.

Опрацьовуючи питання порядку денного, депутати внесли зміни до рішення селищної ради №1/6 від 03.12.2020 «Про утворення виконавчого комітету Любешівської селищної ради, визначення його чисельності» та затвердили персонального складу виконавчого комітету селищної ради; внесли зміни до структури апарату та виконавчих органів Любешівської селищної ради, а також упорядкували структуру територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради.

Рішеннями сесії селищної ради внесено зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Любешівської селищної  ради та розпочато процедуру реорганізації Дольської та Люб’язівської сільських рад шляхом приєднання до Любешівської селищної ради.

За пропозицією окремих депутатів під час засідання сесії повернулися до попереднього розгляду питання щодо постійних комісій Любешівської селищної ради, однак запропоновані зміни не були підтримані, склад комісій лишився незмінним.

Окрім того, на розгляд сесії було винесено ряд земельних та інших питань.