ЗВЕРНЕННЯ ЛЮБЕШІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З НАГОДИ ДНЯ ЛІКВІДАТОРА

Дата: 14.12.2020 08:15

Одну з найбільших катастрофаварію на Чорнобильській АЕС знає і пам'ятає весь світ. Як згадка про цей чорний день – дата 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного українця, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів.

Ліквідатори відважно усували наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, ні почесті, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися. Завдяки зусиллям, злагодженим та самовідданим діям усіх тих, хто щодня вирушав до невидимої передової, ліквідовуючи наслідки аварії, вдалося приборкати розбурханий атом.

Наш святий обов'язок пам'ятати про цих людей. Пам'ятати про тих, хто відійшов у  вічність, і тих, з ким маємо честь жити і працювати разом. Низький уклін і довічна шана всім, хто брав участь у подоланні чорнобильського лиха, хто ціною власного життя подарував майбутнє всьому людству.

Висловлюю щирі слова вдячності всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм та самопожертву. Щиро зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру і добра!

Вічна пам’ять загиблим, вічна шана подвигу героям-ліквідаторам!