ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2020 08:57

Шановні колеги, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування – святом, яке поряд з іншими професійними святами хочеться назвати всенародним, бо причетні до нього всі, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування. День місцевого самоврядування як професійне свято засвідчує ту високу роль, яку виконують органи публічної влади в житті окремої громади, району, області, всієї держави. Сьогодні органи місцевого самоврядування реально втілюють в життя принципи і повноваження влади на місцях, бачать її сильні і слабкі сторони, розуміють свою відповідальність і основне призначення. Щирої вдячності і поваги за невтомну працю заслуговують усі посадові особи місцевого самоврядування та депутати. Це люди, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців, постійно турбуються про подальший добробут. Запевняю, що діяльність Любешівської селищної ради і в подальшому буде спрямована на ефективне розв'язання нагальних проблем громади, підвищення життєвого рівня населення. Бажаю усім міцного здоров'я, добробуту й злагоди у родинах, нових успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні! Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

Любешівський селищний голова               Олег Кух