ПЕРВИНКА СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТРИМАЛА ДВА НОВИХ АВТОМОБІЛІ

Дата: 19.11.2020 16:22

Сьогодні голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко вручив  керівнику  Центру первинної медико-санітарної допомоги  Любешівської селищної ради Наталії Ланевич ключі від двох автомобілів Рено Дастер, які згідно розподілу облдержадміністрації призначаються для Любешівської та Ветлівської амбулаторій.

Нові сучасні автомобілі призначені для доїзду сімейних лікарів до пацієнтів, закуплені за кошти, які виділені за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

«Забезпечення службовим автотранспортом – це один із основних кроків  держави задля розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Нове авто значно полегшить та покращить роботу сімейних лікарів. Оперативність та комфорт мають стати звичними речами для сільської медицин» - зазначив селищний голова Олег Кух.