ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 13.11.2020 15:13

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

День працівників сільського господарства, свято тих, хто розумом і руками, душею і серцем щодня робить усе можливе, аби на величезному столі України були хліб і до хліба.

У непростих умовах сьогодення, окрім професіоналізму, працьовитості та самовіддачі, вам доводиться ефективно застосовувати і комерційний талант, і ділову ініціативу, і основи сучасного менеджменту, аби долати найбільші перепони та найскладніші умови ринку.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку.

Бажаю вам, шановні хлібороби, фермери, всі, хто задіяний у сільському господарстві,  здоров'я, добробуту і благополуччя. Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків. Нехай кожен ваш день благословляється добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю. Нехай і надалі любешівська земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.