З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 13.11.2020 14:50

Традиційно у третю неділю листопада відзначається професійне свято – День працівників сільського господарства. З цієї нагоди у Любешівській селищній раді прийнято розпорядження «Про відзначення трудових колективів з нагоди Дня працівників сільського господарства». Відтак Подяками селищного голови нагороджено трудові колективи сільськогосподарської галузі громади: Любешівський сектор Волинської філії Українського інституту експертизи сортів рослин, СГПП «Дружба» та ТзОВ «Стохід Нова Агро».

Вітаючи винуватців свята, секретар селищної ради Володимир Сергійчук, який побував у селі Деревок, де знаходиться сортодослідна станція, зазначив: «Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. Нехай втілюються в життя усі ваші плани, задуми та сподівання, а земля буде щедрою на врожаї» - побажав посадовець .

Керівництво Любешівської селищної ради вітає  усіх аграріїв  громади, дякує за працю, ініціативність, наполегливість та сприяння  агропромислового розвитку нашого краю, а також бажає міцного здоров'я, любові і достатку в домі, невичерпної наснаги і оптимізму, подальших успіхів в ім’я розквіту України і заради покращення добробуту всього українського народу».