СПИСКИ НОВООБРАНИХ ДЕПУТАТІВ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ОТГ ПО ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ

Дата: 10.11.2020 17:00

ПЕРШІ КАНДИДАТИ

1. Неймарк Сергій Олександрович - Помічник народного депутата України Констанкевич І.М. «За Майбутнє» -смт Любешів
  2. Бубало Олександр Степанович - Фізична особа підприємець, «Європейська солідарність» - (смт Любешів)
  3. Боснюк Юрій Володимирович -  Любешівська філія ПАТ «Волиньобленерго», диспетчер, «Батьківщина», - (смт Любешів)
  4. Борисюк Валентина Іванівна - Любешівська ДЮСШ, директор, «Сила і Честь» - (с.Залаззя)
  5. Подерня-Масюк Юлія Андріївна - Любешівська районна державна адмінісрація, голова, «Слуга  Народу» - (с.Залізниця)
  6. Чикида Марія Тимофіївна - Любешівська районна рада, заступник голови,  Аграрної партії України, - (смт Любешів).

1 ВИБОРЧИЙ ОКРУГ

Любешів, Рудка, Заріка ,Судче, Б.Воля Залізниця,

Лобна, Міжгайці, Зарудчі, Селісок, Бучин,  Пожіг

1. Герець Сергій Сергійович - КНП «Любешівська ЦРЛ», лікар- хірург , «За Майбутнє» (смт Любешів) - 191 голос.
  2. Черевко Юрій Григорович - Любешівське відділення екстрено- медичної допомоги КПВОЦЕМДМК, фельдшер з медицини невідкладних станів, «За Майбутнє» (смт Любешів)- 155 голосів.
  3. Оласюк Ольга Іванівна - Управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради, головний спеціаліст відділу культури, молоді, спорту та туризму, «За Майбутнє» (смт Любешів) - 23 голоси
  4.  Смокович Павло Олександрович - Любешівська селищна рада, головний спеціаліст,  «Сила і Честь» (смт Любешів) - 70 голосів.
  5. Греб Ігор Іванович - ФОП Греб І.І., лікар–стоматолог, «Слуга Народу», (смт Любешів) - 164 голоси.
  6. Корецький Ігор Васильович - Любешівська селищна рада, начальник відділу правового забезпечення та управління персоналом, «Європейська Солідарність», (смт Любешів) - 178 голосів.
  7. Видерко Михайло Михайлович - ТзОВ «Євротехіннов-ЕТІ», директор, «Європейська Солідарність», (смт Любешів) - 44 голоси.
  8.  Жилко Тетяна Борисівна - «Інклюзивно- ресурсний центр» Любешівської селищної ради, директор центру, «Європейська Солідарність», (с. Залізниця) - 16 голосів.
  9.  Боснюк Надія Іванівна - Любешівська РДА, головний спеціаліст відділу освіти та культури, «Батьківщина», - (смт Любешів) - 131 голос.
  10.  Гапонюк Микола Миколайович – пенсіонер, «Батьківщина», - (смт Любешів) - 91 голос.

2 ВИБОРЧИЙ  ОКРУГ

Любешівська Воля, Вязівне, Березичі, Нові Березичі, Віл,   Седлище,

Угриничі, Бихів, Хутомир, Залаззя,  Діброва, Бірки, Вітуле, Деревок

1.  Лавринюк Микола Олексійович - Любешівська селищна рада, в .о. старости, «За Майбутнє» (с. Залаззя)  -222 голоси.
  2. Борисюк Олександр Степанович - Любешівська ДЮСШ, старший тренер - викладач ,  «Сила і Честь», (с.Зарудче)  - 179 голосів.
  3.  Якимчик Анатолій Вікторович - Любешівська ДЮСШ, тренер – викладач, «Сила і Честь», (с.Бихів)  - 134 голоси.
  4.  Тимощук Василь Олексійович - ДП «Любешівське лісомисливське господарство», майстер лісу, «Слуга Народу» (с. Залаззя) - 213 голосів.
  5.  Поліщук Олександр Степанович - ФОП Поліщук О.С, «Слуга Народу» (с. Бірки) - 105 голосів.
  6.  Плюсик Людмила Василівна - ЗЗСО «Деревківський ліцей», заступник директора з виховної роботи, «Аграрна партія України» ( с.Деревок) - 85 голосів.

3 ВИБОРЧИЙ ОКРУГ

Ветли, Гірки, Люботин, Мукошин , Дольськ, Гречище, Шлапань,

Хоцунь, Сваловичі, Люб’язь, Підкоромілля, Цир, Лахвичі, Великий Курінь, Проходи

1. Кух Микола  Васильович -  Люб’язівська ЗОШ І-ІІІ ст. директор «За Майбутнє» (с. Люб’язь) - 187 голосів.
  2. Кух Ольга Василівна –Любешівська селищна рада, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, начальник управління гуманітарної політики, «Аграрної партії України», (с. Підкормілля) - 107 голосів.
  3.  Мартинюк Ніна Петрівна - Любешівська філія ПАТ «Волиньобленерго», контролер, «Батьківщина» , (с. Ветли) - 268 голосів.
  4. Колайчук Віктор Васильович - ДП «Любешівське ЛМГ»,  лісничий, «Аграрна партія України», (с.Мукошин) - 161 голос.