ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ ЗІБРАЛИ КАРТОПЛЮ ДЛЯ МЕДЗАКЛАДІВ

Дата: 05.11.2020 15:43

Любешівська селищна рада висловлює щиру подяку усім небайдужим жителям нашої громади, виконуючим обов’язки старост, депутатам селищної ради, приватному підприємцеві Олександру Швайку за активну участь у благодійній акції зі збору овочів для профілактично–лікувальних закладів громади та області.

Традиційно, як і кожного року, на початку осені до селищної ради надійшли клопотання від КНП «Любешівська центральна районна лікарня» та КП «Волинська обласна клінічна лікарня» щодо сприяння у заготівлі овочів.

Завдячуючи щедрості та чуйності мешканців нашої громади вдалося забезпечити 9,5 тонами картоплі КНП «Любешівська центральна районна лікарня». Близько 15 тон картоплі заготовлено для потреб КП «Волинська обласна клінічна лікарня», а також 1,2 тони для потреб жителів стаціонарного відділення постійного проживання с. Бучин Любешівського територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг).