ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛОГО ЗЕМЛЯКА ІВАНА ХРУПЧИКА

Дата: 23.10.2020 12:04

Сьогодні Любешівщина вшановує пам’ять Івана Хрупчика із села Судче, який загинув у  зоні проведення АТО.

Сумна звістка  про загибель нашого земляка сколихнула весь район у 2016 році – загинув Іван Хрупчик із села Судче. Молодий хлопець – йому було лише 23….Незважаючи на такий молодий вік, Іван зазнав чимало випробувань…  Пішовши на контрактну службу, пройшов три  місяці  "учебки", після відпустки вирушив на Схід. Там, під час виконання обов'язків, його молоде життя обірвалося...

Щороку у цей день живими квітами лягають згадки на могилу Героя, їх приносять рідні, учні Судченського ліцею, односельці керівництво і представники Любешівської селищної ради, райдержадміністрації та районної ради.

Довідка. Іван Хрупчик був розвідником у 130 окремому розвідувальному батальйоні в Донецькій області. 23 жовтня 2016 року під час виконання обов’язків його молоде життя обірвалося.  Поховали воїна у його рідному селі Судче.