ДО УВАГИ РОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Дата: 20.10.2020 12:28

Зважаючи на актуальність питання, повідомляємо жителів громади, що розповсюдження реклами без наявності відповідного на те дозволу селищної ради тягне за собою  відповідальность,  визначену Законом України «Про рекламу».

Зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів та у порядку, встановленому Правилами розміщення зовнішньої реклами на території Любешівської селищної ради, затвердженими рішенням від 22.03.2013 №24/36 зі змінами, затвердженими 07.07.2016 №8/6.

Відповідно до  Правил для одержання дозволу заявник подає до Любешівської селищної ради заяву встановленого зразка, до якої додаються:

- фотокартка або комп'ютерний макет місця (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів), на якому планується розташування рекламного засобу, та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням.

Дозвіл надається строком на п'ять  років, якщо менший строк не зазначено у заяві. Виданий у встановленому порядку дозвіл є підставою для розміщення зовнішньої реклами та виконання робіт, п'язаних з розташуванням рекламного засобу.

Після розташування рекламного засобу розповсюджувач зовнішньої реклами у п'ятиденний строк зобов'язаний подати до селищної ради фотокартку місця розташування рекламного засобу (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів).

Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів здійснюється за кожну площину (сторону) в залежності від видів спеціальної конструкції та становить щомісячно:

1. Світлова реклама:
  • до 2 м кв. – 75 грн.
  • до 4 м кв. – 100 грн.
  • до 6 м кв. – 120 грн.
  • до 8 м кв. – 140 грн.
  • до 12 м кв. – 160 грн.
  • до 15 м кв. – 200 грн.
  • до 20 м кв. – 250 грн.
  • – бек-лайт – 100 грн. за 1 м кВ.
  • – скроллери – 150 грн. за 1 м кВ.
  • – лайт-бакс чотирьосторонній – 120 грн.
  1. Рекламні щити:
  • до 2 м кв.– 40 грн.
  • до 4 м кв.– 60 грн.
  • до 6 м кв.– 80 грн.
  • до 8 м кв.– 100 грн.
  • до 12 м кв.– 120 грн.
  • до 15 м кв.– 140 грн.
  • до 20 м кв.– 160 грн.

3) Рекламний вказівник – 15 грн.

4) Виносна реклама – 15 грн.

За довідками звертайтесь за адресою: смт Любешів, вул. Незалежності, 53, кабінет 410, або за телефоном (066) 5064535.