ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА: розроблено проєкт на реставрацію брами та створення краєзнавчого музею

Дата: 19.10.2020 19:29

Любешівська селищна рада долучилася до участі в конкурсі проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

На конкурс подано проєкт  селищної ради  під назвою «Створення туристично-інформаційного центру на базі пам’ятки архітектури національного значення «В’їзна брама садиби (мур) XVIII ст.» в смт Любешів».  Зазначеним документом передбачено реставрацію об’єкта та створення краєзнавчого музею, який буде розташований у брамі.

За словами селищного голови Олега Куха, реалізація такого проєкту сприятиме розвитку туризму в громаді та  її іміджу на міжнародному туристичному ринку.

Наразі гостро стоїть  питання погодження проєктно–кошторисної документації на проведення реставраційних робіт в’їзної  брами. Посприяти вирішенню цього питання пообіцяла Олегу Івановичу заступник Міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк, з якою він зустрічався особисто, перебуваючи з робочим візитом в облдержадміністрації.