У БІРКАХ ВІДКРИЛИ НОВУ АМБУЛАТОРІЮ

Дата: 08.10.2020 19:17

Сьогодні у селі Бірки Любешівської ОТГ відбулася знакова і дуже очікувана подія: відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Розділити радість з місцевими мешканцями завітали народний депутат України Ірина Констанкевич, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Анаталій Костик, начальник управління капітального будівництва Волинської обласної державної адміністрації  Іван Корчук.

За словами Любешівського селищного голови Олега Куха, приміщення Бірківської амбулаторії звели в рамках заходів,  спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості. Сучасна амбулаторія ЗПСМ обслуговуватиме близько 2-ох тис. населення.

Вартість будівництва  більше 5 мільйонів гривень.  Кошти державного бюджету - 5 млн 139 тис. 988 грн. Кошти  селищного бюджету – 555 тис. 800 грн, в  тому числі Любешівською селищною радою закуплено меблі,  а також буде встановлено паркан на території медзакладу. Разом з тим, селищна рада долучилася   фінансово до   закупівлі спеціального телемедичного обладнання для амбулаторії.

«У планах нашої громади відкриття ще таких чотирьох  медичних закладів. Будівництво амбулаторій — це вдалий приклад співпраці органів державної та місцевої влади. Вдячний усім, хто долучився до цього проєкту» - зазначив Олег Кух.

З нагоди важливої події до місцевих жителів звернулись Ірина Констанкевич та обласне керівництво. Гості свята у вітальних промовах привітали громаду з такою важливою подією, побажали усім міцного здоров'я, гарної роботи – закладу, а громаді – побільше відкриттів ось таких об'єктів.

Після символічної церемонії перерізання стрічки усі охочі мали можливість оглянути новеньку амбулаторію, а місцевий священик отець Анатолій здійснив чин освячення будівлі.