ЖИТЕЛІВ ЛЮБЕШІВЩИНИ НАГОРОДИЛИ ВІДЗНАКАМИ ОБЛАСНОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КРАЄЗНАВЦІВ УКРАЇНИ

Дата: 02.10.2020 14:04

Саме тематиці Любешівщини була присвячена  цього року 68-а Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині та Полісся», яка відбулася 18 – 19 вересня у Луцьку.

Вісімдесят три  автори подали матеріали, які увійшли до збірника наукових праць «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Любешівщина в історії України і Волині», п’ятдесят п’ять з них  - це наші земляки, жителі Любешівського району.

У збірнику містяться статті та повідомлення про Любешівщину, її природу, історію від найдавніших часів, культуру, етнографію, населені пункти, історичні постатті тощо.

Голова Волинської обласної організації національної спілки краєзнавців України, кандидат історичних наук, професор Геннадій Бондаренко високо оцінив величезний вклад Любешівських краєзнавців, освітян, керівництва селищної ради  та усіх, хто долучився до наповнення і формування цього наукового збірника.

Науковець зазначив, що це найпотужніший та найбільший збірник за результатами усіх 68-ми Всеукраїнських конференцій такого типу. Він подякував селищному голові Олегу Куху за високу організацію і участь наших земляків у написанні наукових статей для збірника та вручив відзнаки Волинської обласної організації НСКУ. Окрім того, подяки отримали і діти-члени клубу "Пошук", що діє при Любешівському ліцеї.

Наукове видання про Любешівський край передано до усіх бібліотек-філій селищної ради та шкільних бібліотек.